MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 9614050
*
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:07:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 08:35:08
1
200 kr
8/5 10:29:27
2
300 kr
8/5 22:15:42
3
400 kr
8/5 22:18:16
2
Vinnande bud
10/5 20:46:19
4
500 kr
10/5 20:46:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:10
-
3208 Fotpallar
Ett par, 1800-tal, björk. Längd: 31 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3174 Pall
Alm. Längd: 45 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:39
-
3168 Pall
mahogny. Sadelgjord, Längd: 43 cm. Djup: 43 cm, hö..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:21
-
3176 Pallar
2 st, bemålade. Höjd: 44-60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:37
-
9183 Pallar
4 st, omkring 1900, bemålade. Längd: 38 cm, djup: ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:13
*
Pall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 08:35:08 | 1 | 200 kr |
8/5 10:29:27 | 2 | 300 kr |
8/5 22:15:42 | 3 | 400 kr |
8/5 22:18:16 | 2 | Vinnande bud |
10/5 20:46:19 | 4 | 500 kr |
10/5 20:46:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:10 -
3208 Fotpallar
Ett par, 1800-tal, björk. Längd: 31 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3174 Pall
Alm. Längd: 45 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:39
-
3168 Pall
mahogny. Sadelgjord, Längd: 43 cm. Djup: 43 cm, hö..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:21 -
3176 Pallar
2 st, bemålade. Höjd: 44-60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:37 -
9183 Pallar
4 st, omkring 1900, bemålade. Längd: 38 cm, djup: ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:13